KONST / Litografier / Färglitografi 12848435
nr 1284 8435
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, "Strömsborg". Signerad, numrerad 197/360. Motivet: 43x28 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:17:33
28/10 17:10:26